Kolmapäev, 20.11.2019  –  Sisujuht   
• MÕISAKÜLA LINN • OMAVALITSUS • MAJANDUS • AIP • TARVILIK TEAVE • UUDISED 
• Linnavolikogu
  » Liikmed
  » Komisjonid
  » Istungid
  » Kontaktandmed
• Linnavalitsus
• Hallatavad asutused
• Valimised
• Põhimäärus
• Arengukavad
• Üldplaneering
• Haldusreform
• Dokumendiregister
• Dokumendid ja õigusaktid
• Privaatsuspoliitika
• Notariaaltoimingud
• Asjaajamisjuhised
• Blanketid
• Avalik teave
• Vabad töökohad
• Kontakt
RSS teated RSS
Esmaspäev, 26.09 2016
Teisipäev, 20.09 2016
Kolmapäev, 07.09 2016
RSS uudised RSS
« November 2019 »
ET K N RL P
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Linnavolikogu liikmed

Linnavolikogu istungid toimuvad iga kuu eelviimasel neljapäeval kell 16.00 Mõisaküla Linnavalitsuse istungite saalis.

Linnavolikogu on 11 liikmeline:
Nimi Ametikoht Telefon Kontakt
Jorma Õigus linnavolikogu esimees 56676234 jorma.oigus@moisakyla.ee
Arvo Pede linnavolikogu aseesimees 51949584 arvo444@gmail.com
Eha Ermits linnavolikogu liige e7ermits@gmail.com
Juri Kotšetov linnavolikogu liige 56233927 juri.kotsetov@gmail.com
Erika Kuusk linnavolikogu liige 5117069 erika.kuusk33@gmail.com
Maie Leimann linnavolikogu liige 5117349 maie.leimann@gmail.com
Lea Moorats linnavolikogu liige 56919552 pereodelea@gmail.com
Marek Pilt linnavolikogu liige 56690299 marek.pilt@mail.ee
Liivia Rannama linnavolikogu liige 58042832 liivia.rannama@mail.ee
Viktor Siigur linnavolikogu liige 56631515 viktor.siigur@gmail.com
Tiiu Varik linnavolikogu liige 55523348 tiiuvarik@hotmail.com

- Algusesse - Trüki - 

 

OÃœ Inforing Mõisaküla Linnavalitsus, J.Sihveri tn 4, Mõisaküla 69302 | E-post: moisakyla@moisakyla.ee | Sisujuht